Hotel Havana në Sarandë kërkon Sanitare për punësim gjithëvjetor. Punësim i menjëhershëm

08/09/2310:07

Shperndaje:

Hotel Havana në Sarandë kërkon Sanitare për punësim gjithëvjetor.

Punësim i menjëhershëm

Ofrohet pagë shumë e mirë.

KONTAKT: 069 52 02 068


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.