“Home Decor” – Metrazhe Fuati kërkon rrobaqepëse të specializuar

08/03/2213:09

Shperndaje:

Home Decor Albania, Sarande
kerkon te punesoje nje Rrobaqepes/e me kohe te plote.

Kriteret:
Te jete mosha 18 – 60 vjec
Te kete eksperience pune ne qepjen e carcafeve, perdeve dhe mbulesa divanesh
Te jete me banim ne Sarande ose rrethina
Te jete korrekt/e me orarin e punes

Ofrohet kontrate e perhershme
Sigurime Shoqerore
Paga 50.000 Lek +Bonus

Orari i punes: 09.00 – 17.00
E Diela Pushim

Te interesuarit te kontaktojne ne nr telefoni:
0688455463 / 0695549696
Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.