Gjendet trupi i pajetë i një personi

21/01/2217:37

Shperndaje:

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 17:00, në fshatin Çukë, Bashkia Sarandë, është gjetur pa shenja jete, në banesën e tij shtetasi Jani Dhima 76 vjeç.

Informacione nga Policia theksojnë se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Jani Dhima ka punuar si mësues në fshatin Çukë dhe aktualisht jetonte i vetem, pasi të 5 fëmijët e tij janë emigrantë në Greqi.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.