EMRAT dhe votat: Zgjidhen 16 anëtarët e kryesisë së PD Delvinë

26/04/2223:07

Shperndaje:

EMRAT dhe votat: Zgjidhen 16 anëtarët e kryesisë së PD Delvinë.

Ka përfunduar numërimi i votave për zgjedhjen e kryesisë së re të Degës së Partisë Demokratike Delvinë.

Nga 32 kandidatët në garë për kryesinë e re të PD Delvinë, kanë fituar:

Artur Dauti 45 vota
Fatmir Bulaj 45
Lorenc Zervoi 42

Rigels Caci 42
Nertil Kulla 42
Zlli Ajdini 41
Erigers Hamiti 41
Besnik Shehaj 40
Ilir Mehmeti 40
Robert Dauti 39
Elida Iljazi 38
Anila Kondi 34
Kristi Isufi 34

Antoneta Mehmeti 33
Hasan Alizoti 29
Julian Zoto 27


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.