Dy vjedhje gjatë natës në Sarandë dhe Delvinë

19/09/1821:51

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Delvinë njofton se më datë 18.09.2018, në qytet, kanë vjedhur magazinën e një shtetase vjeçe 68, banuese në Delvinë.
Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Ndërsa Komisariati i Policisë Sarandë njofton se më datë 18.09.2018, gjatë natës, në lagjen nr. 2, kanë vjedhur banesën e një shtetasi vjeç 44. Edhe për këtë rast policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.