Digjet një banesë në Gjashtë, mister shkaqet e rënies së zjarrit

27/11/2119:38

Shperndaje:

Një banesë është djegur mbrëmjen e sotme në Gjashtë, në periferi të qytetit të Sarandës.

Benesa e djegur është në pronësi të Aristotel Papa dhe mësohet se zjarri ka shkaktuar dëme të shumta materiale në orendi dhe pajisje elektroshtëpiake.

Pavarësisht se në momentin e rënies së zjarrit në banesë ndodheshin pronarët e saj, ata ende e kanë të paqartë shkakun e rënies së zjarrit.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat zjarrfikëse, të cilat do të kryejnë edhe hetimet për shkaqet.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.