Dhunoi fizikisht bashkëshorten e tij, prangoset në flagrancë nga Policia

31/03/239:56

Shperndaje:

Policia njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin S. S., banues në Sarandë.

Arrestimi në flagrancë i tij u krye pasi sipa Policisë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Shtetasi S. S do të përballet me veprën penale “Dhuna në familje”

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Një vatër e re zjarri ndizet në Delvinë – VIDEO
Fast Food Grill në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë Zgarist
Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.