Dhunoi bashkëjetuesen, Policia e Delvinës prangos 43-vjeçarin

26/05/217:04

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Delvinë njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Delvinë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” një shtetas 43 vjeç, banues në Delvinë.

Arrestimi i 43-vjeçarit është kryer pasi sipas policisë, ai ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij.

Rastet e dhunës në familje në Delvinë janë shtuar dhe sipas specialistëve shkak kryesor është varfëria dhe papunësia.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.