Denoncimi/ Kemi 1 javë vemi te Bashkia e Sarandës dhe s’na përfill njeri

06/03/2013:46

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.