Demokratët paralajmërojnë protestë madhështore në Sarandë

06/03/1919:23

Shperndaje:


Nëpërmjet një njoftimi që qarkullon në facebook dhe i cili po merr me qindra like, demokratët e Sarandës njoftojnë protestën që përgatiten të mbajnë në Sarandë.
Protesta, e cila u paralajmërua nga kryetari i PD Basha përpara se ai të këndonte Hymnin Kombëtar, do të mbahet ditën e shtunë në datë 9 mars , ora 11.00
Ndryshe nga protesta e kaluar e mbajtur rreth 2 vite më parë përpara dyerve të Bashkisë, protesta e të shtunës do të mbahet në qendër të qytetit Sarandë.
Demokratët e Sarandës në njoftimin e shpërndarë thonë se në mbështje të tyre do të jenë edhe ish-deputetja Nada Meçorapaj dhe i deleguari i PDSH, Fatbardh Kadilli.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.