Demokratët e Sarandës vijojnë me propozimet për kadidatët për bashki dhe deputetë

14/07/2019:30

Shperndaje:


Ka perfunduar ne Markat dhe ne Konispol procesi i propozimeve per kandidaturat per deputete dhe Kryetare Bashkie.
Mesohet se ne keto dy njesi pati fluks kandidaturash, ku Saranda Web ka mesuar disa prej tyre.

Konkretisht jane propozuar emra te njohur si Fatbardh Kadilli, Ilir Kondi, Dashamir Tahiri, Kreshnik Bozho, Jolio Dine, Zana Piro, Ylli Piro, Liljana Elmazi nderkohe qe nuk kane munguar edhe emra te rinj qe me teper duket se i perkasin pjeses se faktorizimit politik. Procesi pritet te vijoje neser ne Ksamil dhe ne Gjashte.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.