Çau sadokardin në gropat e rrugës së re, Bashkia i kërkon të pastrojë vajin në rrugë

15/06/2419:47

Shperndaje:

Përshëndetje Saranda Web

 

Kam nje shqetsim:  Tek rruga e bashkise ne Sarande sot cava sadokardin e makines dhe me merr policia e bashkise ne telefon dhe me thone do vish ta fshish dhe ta lashe vajrat e makinës. 

 

Une tani kam gjithe keto shpenzime te makina ca faji kam une per rruget e bashkise qe i kane lene pa mbyllur gropat?!

 

Shënim nga redaksia: Fotografia e përdorur është ilustruese nga gropa të tjera në rrugët e Sarandës


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.