Shtëpi Pushimi

Home Shtëpi Pushimi
Shtepi dhe apartamente pushimi ne Sarande. Shtepi, vila dhe apartamente me qera per pushime ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë,...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.  

PDIU nesër takime në Konispol, Delvinë dhe Sarandë

 Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitetet ditën e nesërme intesifikon fushatën në zonën e Sarandës, Delvinës dhe Konispolit. Gjatë ditës së nesërme PDIU ka planifikuar...

Apartament 83 m2 ne Sarande, cmimi 34 euro

Apartament ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, por i rikonstruktuar. I mobiluar dhe me hipoteke. Siperfaqja 63 m2 ambjente te brendshme + 20...

Djal 34 vjeç nga Saranda kërkon një vajzë për martesë

Djal 34 vjeç nga Saranda kërkon një vajzë për martesë. Një djal 34 vjeçar që deri më sot i është përkushtuar punës, kërkon një vajzë...