Agjensi Turistike

Home Agjensi Turistike
Agjensi turistike Sarande. Njoftimet e agjensive turistike Sarande vijne ne Saranda Web. Paketa turistike ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje: 1- Recepsioniste 2- Kamarier/e 3- Sanitare Per Recepsionist: - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te...

Ofertë punësimi: Kërkohet marangoz dhe ndihmës marangoz për mobilieri

Mobilieri ne Metoq ne vijim te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. - Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. -...

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro Shumë pak kohë i përdorur Dimesionet jane 220 cm dhe 160 cm Çmimi 300 euro Kontakt...

Kanë humbur 3 palë çelsa, lutet të dorëzohen

Një njoftim i ardhur në Saranda Web bën të ditur se janë humbur 3 palë çelsa. Çelsat kanë qenë të dy automjeteve dhe të...

Gjenden disa celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Ne borduren e bulevardit ne Sarande diten e diel jane gjetur nje tufe celesash mes tyre edhe nje celes e pult makinfe. Kujt i kane humbur...