Saranda Information

Home Saranda Information
Saranda Information, Saranda Tourist Informacion, Informacion per sherbime institucione ne Saranda

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi per disa pozicione ne Vila Duraku

Vila Duraku ne Sarande kerkon te punesoje disa punonjes per pozicionet: - Recepsionist/e - Kamarier/e - Banakier/e Te interesuarit luten te kontaktojne ne 0674983244 & 0692042156 ose te...

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës. Finikas Lines ka publikuar oret e reja për sezonit të vjeshtës që kanë filluar...

Njoftim punësimi për asistente zyre në Sarandë

Shoqeria e ndertimit "Noku-O-S-2008" shpk, lider ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje vajzë per pozocionin "Asistente Zyre". Te interesuarat per kete pozicion pune...

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh ne zonen Turizem -Kanali i Cukes. Orari i punes 08 - 16, Pagese 350.000 leke ne muaj. Kontakt 0696397762  

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro Shumë pak kohë i përdorur Dimesionet jane 220 cm dhe 160 cm Çmimi 300 euro Kontakt...