Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

123,654FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
27.1 ° C
30 °
25.6 °
45 %
2.1kmh
20 %
Mon
25 °
Tue
29 °
Wed
28 °
Thu
27 °
Fri
28 °
x