Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
broken clouds
24.1 ° C
25 °
23.3 °
69 %
4.1kmh
75 %
Mon
21 °
Tue
23 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
24 °