Aktualitet

Home Aktualitet
Lajme nga Saranda, Saranda News, Saranda info. Live tv nga Saranda. I vetmi portal qe sjell evente Live nga Saranda sarandaweb.net-reklame-2 (1)

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

I zhdukur prej 3 muajsh, familja apelon per ndihme

Fotoja që jeni duke parë i përket 25 vjeçarit Algert Sinani, banor i fshatit Kalasë. Prej rreth 3 muaj 25 vjeçari Algert Sinani, djali...

Njoftim punësimi për asistente zyre në Sarandë

Shoqeria e ndertimit "Noku-O-S-2008" shpk, lider ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje vajzë per pozocionin "Asistente Zyre". Te interesuarat per kete pozicion pune...

Janë gjetur këta çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

 Celsat që shikoni në foto janë gjetur ditën e sotme pranë tregut industrial në Sarandë. Personi që i ka gjetur ka kontaktuar dhe i ka...

Njoftim punesimi ne Santa Quaranta

Santa Quaranta kerkon te punesoje punonjes ne keto pozicione pune 1- Kuzhinier/e 2- Ndihmes kuzhinier/e 3- Kamarier/e 4- Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 067 601 0000  

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë. Agjensi prestigjoze ne Sarande kerkon të punesojë një agjent(e) -Kusht themelor është të ketë komunikim të mirë në...