Horoskopi

Home Horoskopi
Horoskopi ditor

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Aloha Hotel Restaurant

Njoftim punesimi Aloha Hotel Restaurant ne Sarande kerkon te punesoje punonjes per pozicionet: – Recepsionist/e - Shef Kuzhine - Kuzhinier/e – Kamarier/e - Banakier/e – Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne...

Ka humbur nje cante me dokumenta, shperblim per personin qe e dorezon

Diten e sotme ne Sarande nje person njofton se ka humbur nje cante me disa dokumenta. Canta eshte e markes Armani dhe ngjyre kafe. Ne cante...

Kërkohet apartament 1+1 me qera vjetore

Kërkohet apartament 1+1 me qera vjetore. Cift familjar kërkon  me qera vjetore një apartament 1+1 të mobiluar, pavarësisht vendndodhjes. Të interesuarit të kontaktojnë në 0692347561 ose...

Njoftim punësimi në Sarandë

Njoftim punësimi në Sarandë. Kërkohet kamariere për lokal (bar-kafe) që ndodhet në Shëtitore, me orar të plotë. Njohuri bazë të gjuhës Angleze. Tel kontakti : 0699...

Gjenden disa celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Ne borduren e bulevardit ne Sarande diten e diel jane gjetur nje tufe celesash mes tyre edhe nje celes e pult makinfe. Kujt i kane humbur...