Filma në Sarandë

Home Filma në Sarandë

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Kanë humbur 3 palë çelsa, lutet të dorëzohen

Një njoftim i ardhur në Saranda Web bën të ditur se janë humbur 3 palë çelsa. Çelsat kanë qenë të dy automjeteve dhe të...

Njoftim punesimi ne Double A Beach Bar

Double A Beach Bar në Kanalin e Cukës kërkon të punësojë kamariere Të interesuarat të kontaktojnë në 069 52 56 833 , instagram.com/doublea_coffee ose të...

Kanë humbur një palë çelsa në Rrugën Flamuri

Kane humbur sot dt 09/02/2018 nje pale celsa makine ne zonen e kafe bar Qesari deri te Market Lili i Drites. Kushdo qe i ka...

Apartament ne Sarande

Apartament ideal per te shijuar pushimet tuaja ne Sarande. Rruga Butrinti, shume prane resorteve luksoze Santa Quaranta e Bouganville Kati i 5-te papafingo, ashensor,...

Apartament 2+1 ne Sarande, 94m2, 70.000 euro

Apartament 2+1 ne Sarande, 94m2, 70.000 euro Kontakt > 069 530 7154