Butrinti humbet takimin në Sarandë, 2 nga rivalët fitojnë

02/04/2215:37

Shperndaje:

Ekipi i Butrintit ka humbur në takimin e sotëm përballë Tomorit të Beratit.

Takimi përfundoi 1-2 me gola të Gjonaj për Butrintin me penallti në 72′ dhe Manellari 47′ (p), Spahiu 90′ për Tomorin.

Pogradeci dhe Turbina, 2 nga rivalët e Butrintit që luftojnë për mbijetesë kanë fituar sot, ndërsa takimi i radhës për Butrintin është jashtë fushe me Erzenin e Shijakut.

BUTRINTI: Kaloshi, Nurja, Gomes, Buxhelaj, Xheferson, Alinani, Gjonaj, Barka, Kolonja, Hyska, Onuh.

TOMORI: Baci, Lala, Caco, Marku, Zefi, Shaqe, Fejzaj, Manellari, Bajrami, Spahiu, Pepa.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.