Butrinti dhe Delvina humbasin takimet e transfertës

04/12/1615:31

Shperndaje:


Ekipet e Butrintit të Sarandës dhe Delvina kanë humbur në takimet e sotme. Ekipi i Butrintit udhëtoi drejt Këlcyrës, nga ku po kthehet me një humbje me rezultatin 3:1.
Edhe ekipi i Delvinës takimin e radhës e kishte në qytetin lindor të Devollit, nga ku po kthehet me një humbje me rezultatin 2:1.
Takimet e javës së ardhshme ekipi i Butrintit do të ndeshet në Sarandë me Devollin, ndërsa ekipi i Delvinës pret Orikumin në Delvinë.butrinti-delvina

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.