Bujar Leskaj: Edi Rama na ka vjedhur votat edhe në Sarandë dhe Delvinë

24/05/217:53

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.