Bombula e gazit shpërthen në flakë, fatmirësisht ndërhyrja e zjarrfikësve ndalon përhapjen

29/10/2216:11

Shperndaje:

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen 4 në Sarandë.

Bombolën e gazit ishte në ballkonin e shtëpisë në momentin që ka marrë flakë.

Nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale.

Arritja në kohë e sherbimit zjarrfikës bëri të mundur shuarjen e zjarrit pa marrë përmasa të rrezikshme.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.