Bashkia vatër e koronavirusit në Delvinë, një grua rezulton e infektuar

25/06/2011:27

Shperndaje:


Pas konfirmimit nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë për 6 rastet e reja me Covid-19 në Delvinë, ku mes tyre ka qenë dhe një punonjës i bashkisë Delvinë, burime të Saranda Web informojnë se ehe një grua në këtë bashki rezulton e infektuar.

Gjatë ditëssë sotme Bashkia Delvinë ka pezulluar punën për disa orë pas dizinfektimit të kryer në ambjentet e brendshme të bashkisë.

VIDEO

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1540824116089235/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.