Bashkia Delvinë: Edhe ne jemi në luftë me koronavirusin

20/03/2018:41

Shperndaje:


Bashkia Delvinë ka publikuar masat e marra nga kjo bashki në luftën ndaj koronavirus.
🔴 Vijuam sot pastrimin dhe dezinfektimin e rrugëve, trotuareve dhe institucioneve.
Jemi në lufte të përditshme me virusin e rrezikshëm!

Përdorim çdo mjet e mundësi për të fituar këtë betejë, por mbi te gjitha, ajo çfarë është më e rëndësishme, është fitorja e luftës me veten për t’u vetizoluar e qëndruar në shtëpi !

Faleminderit punonjësve të pastrimit si dhe forcave të zjarrfikëses për ndihmën e ofruar në pastrimin e ambienteve në këto ditë të vështira
Qëndroni në shtëpi 🙏🏻! -apelon bashkia Delvinë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.