AUTOBUS HIMARE – ATHINE

13/07/2317:00

Shperndaje:

AUTOBUS HIMARE – ATHINE

Autobus Himare – Sarandë – Delvinë – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athine

Shoqëria e Udhëtarëve Ahmeti Travel nga data 15 Korrik fillon linjën e re Himarë – Sarandë – Delvinë – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athinë.

Nisja nga Saranda: Çdo ditë në mëngjes ora 07:00 dhe në darkë ora 19:00

Nisja nga Athina çdo ditë në mëngjes ora 08:00 dhe në darkë ora 22:00

Autobus Himare – Athine

Për autobus nga Himara në Athine : Info dhe Rezervime: Tel: 085226690 dhe Cel: 0692791702

Athina: 2108224112 Cel: 6972699986

Pirea: Akti Kondili 62 , https://goo.gl/maps/8zNQGnUx6Q885wEH9

Tel:+30-210 4611414

Korinthos: isthmos

Adresat në Shqipëri për autobusa Sarande – Athine

Sarande: Rruga L. Talo, Agjensia Tradicionale Autobusave

Tel: +355- 85226690

Cel.:+355- 69 279 1702 whatsapp / Viber 

Udhëtoni me Autobusat Himare – Athine me Ahmeti Travel

Delvine: Qender, Rr. Sinan Ballaci, ngjitur Bar kafe Kristal

Finiq: Lokali Loli Zoto – Afer Kisha

 Mesopotam: Lokali Qemal Shenes

 Livadhja: Lokali Taqi Xhaferi – Tek Kisha

WEBSITE

www.ahmetitravel.com[email protected]

Autobusat Sarande – AthineCmimet:

Sarande per Athine – Korintho 30 euro vajtje – 50 euro vajtje Ardhje

Sarande per Patra-Rio-Aigio 25 euro Vajtje – 45 Vajtje Ardhje

Linja Sarande – Igumenice:

Cdo Dite Mengjes Dhe Mbasdite

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.