Arrestohet taksixhiu, transportonte 2 turistë nga Siria dhe Iraku

25/12/1612:25

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.