SHARE

Arrestohet greku me 42 kg kanabis në kufi.
Një shtetas grek është arrestuar  në Sagiada të Igumenicës, pranë kufirit me Shqipërinë.
Arrestimi i 62-vjeçarit është bërë nga policia greke.
makinën me të cilën po udhëtonte 62-vjeçari u gjetën dhe u sekuestruan 42.5 kg kanabis, e ambalazhuar në 38 pako.

Loading...

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
loading...
loading...