Arrestohet 50-vjecari pas aksidentit

10/06/1719:26

Shperndaje:


Arrestohet 50-vjecari pas aksidentit.
Policia e Sarandes ka arrestuar në flagrancë nje shtetas vjeç 50 banues në Sarandë.
Arrestimi i 50-vjecarit eshte bere  pasi te “Kryqëzimi rrugës Butrintit” duke drejtuar motorin tip “Kawasaki”, ka dalë nga rruga dhe  për pasojë është aksidentuar.
Arrestimi atij i eshte komunikuar ne mjediset e spitalit ku ai ku ai merrte mjekimin dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.