Arrestohen 4 persona, u kapen 560 kg kanabis

Operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave te Nderhyrjes se Shpejte ne Elefsija dhe Korinth.
Kontrollohet nje automjet dhe nje banese, sekuestrohen 560 kg 620 gram marijuane, 4610 euro, 9 celulare, 3 automjete.
Arrestohen 4 shqiptare te moshes 29, 35, 36 dhe 37-vjec dhe nje grek 16-vjec.
Vlera e droges se sekuestruar llogaritet 840.000 euro.