Ardit Cikuli takime me qytetarë të Rrugës së parë

29/04/2318:26

Shperndaje:

Ardit Cikuli takime me qytetarë të Rrugës së parë.

Me qytetarë të Rrugës së parë, që do të jenë pjesë e rëndësishme e fitores së 14 Majit, shprehet Ardit Cikuli.

Më shumë impulse zhvillimi për këtë zonë turistike, kemi vullnetin dhe përgjegjësine ti përkthejmë në investime taksat që paguajnë qytetarët, ka thënë Ardit Cikuli gjatë këtyre takimeve.

Për Sarandën e zemrës tonë bëhemi të gjithë bashkë në 14 Maj. E duam Sarandën një vend më të mirë për të rritur brezat e ardhshëm, shprehet Ardit Cikuli.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Hapet “Porta e Kakomesë”, por te plazhi duhet të shkoni dhe të ktheheni me këmbë
BIRN: Në vend të investimeve, bashkitë fryjnë stafet me punëtorë
KËRKOHET SHITËSE PËR DYQAN ME SUVENIRE NË SARANDË
BUTRINT – BUTRINTI ANTIK – VIDEO NË BUTRINT
OMONIA refuzon të dhënat e Censit, mungesë transparence! Të bëhet regjistrim i posaçëm për minoritarët
UNESCO: Jo menaxhim të fragmentarizuar në Butrint, të sqarohen me urgjencë kufijtë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.