Ardit Cikuli takime me banorë të Sarandës që punojnë dhe jetojnë në Korfuz

01/05/239:27

Shperndaje:

Ardit Cikuli takime me banorë të Sarandës që punojnë dhe jetojnë në Korfuz.

Ky ishte një takim special për mua, me banorë të Sarandës në Korfuz në një nga takimet që kryem aty, është shprehur Ardit Cikuli.

Fjalë zemre, nga dashuria për njëri-tjetrin, por dhe nga dashuria për Sarandën, që për secilin nga ne është bërë pjesë e zemrës.

Ardit Cikuli i ka ftuar ata më 14 Maj të bëhen pjesë e ndryshimit të madh, me votën, pasi me votën e tyre nis gjithçka.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.