Ambulanca që përplasi për vdekje 10-vjeçarin me mbi 140 km/h, nuk kishte pacient brenda

15/08/2017:03

Shperndaje:


Detaje të reja jane zbardhur në lidhje me vdekjen tragjike të 10-vjeçarit i cili u përplas nga një autoambulancë në aksin nacional Kakavije-Gjirokastër.
Nga dëshmia e personave që panë ngjarjen, mësoshet se autoambulanca ishte me shpejtësi mbi 140 km/h dhe se brenda nuk kishte ndonjë pacient të sëmurë.

Si mund të ecë një shofer pa i ndodhur gjë siç ndodhi këtu. E pamë që po vinte me shpejtësi mbi 140 km/h, dhe nuk kishte njeri brenda.
Ajo që ndodhi me fëmijën 10 vjeç është skandal, janë shprehur dëshmitarë të ngjarjes për mediat.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.