Aksidentohet automjeti i burgjeve, 1 polic i plagosur

Aksident ne afersi te fshatit Qesarat, Tepelene.
Furgoni i Drejtorise se Burgjeve ne Tirane eshte perplasur me nje automjet tip Mercedez-Benz me targa TP. Perplasja ka qene ne poziconin e pasme te autovetures.

Ne brendesi te furgonit kishte tre te burgosur qe po shkonin per gjykim ne Gykaten e Gjirokastres dhe police shoqerues. Nga perplasja eshte lenduar nje efektiv policor por jashte rrezikut per jeten ndonese eshte shoqeruar per ne spitalin e Gjirokastres me demtime te lehta.

Grupi hetimor ka shkuar ne vendngjarje per te nxerre shkaqet e aksidentit.

Kur kanë kaluar 6 muaj nga marrja e detyrës së kryetarit të ri të Bashkisë Sarandë, si e vlerësoni punën e deritanishme të kryetarit Ardian Gurma?(VOTO duke klikuar)

Gepostet von Saranda Web am Sonntag, 16. Februar 2020