Aksident në Syrin e Kaltër, automjeti del nga rruga

22/02/1917:38

Shperndaje:


Një aksident është shënuar këtë pasdite në Syrin e Kaltër, ku një automjet ka dalë nga rruga.  Mësohet se drejtuesi i mjetit ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij, kur ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga .

Ndëkohë bëhet e ditur se nga hetimet e policisë dyshimet paraprake për ngjarjen janë se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e lartë dhe lagështira . Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.