Aksident në rrugën Kalasë – Fushë Vërri, automjeti del nga rruga dhe përmbyset buzë lumit

12/05/2111:57

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.