Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, përplasen dy automjete

10/03/2315:31

Shperndaje:

Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, përplasen dy automjete

Një aksident ka ndodhur në rrugën Kardhiq-Delvinë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën pranë fshatit Zenelaj.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka pasoja në jetë njerëzish, por vetëm të lënduar lehtë dhe dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë mosrespektimi i rregullave të qarkullimit rrugor.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.