Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë! Furgoni humb kontrollin dhe përmbyset

18/07/2019:32

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.