Aksident i rëndë te ‘Ura e Gajdarit’, përplasen ‘kokë më kokë’ dy mjete! 2 të plagosur – VIDEO

12/03/2319:18

Shperndaje:

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Urën  Gajdarit në hyrje të qytetit të Sarandës.

Nga aksidenti mësohet se ka të lënduar të cilët janë plagosur dhe janë transportuar në spital.

2 të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërsa janë transportuar në spitalin e Sarandës për të marrë ndihmën mjekësore përkatëse. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar shkaqet e aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.