Aksident i rëndë në bashkim të rrugëve 1, 2 dhe 3. Plagoset kalimtarja

10/02/2118:21

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.