74 raste me koronavirus në Shqipëri, asnjë rast i ri në Sarandë dhe Delvinë

05/07/208:35

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.