3 të rinj nga Cakrani dhe Kopliku procedohen penalisht për “kalim të paligjshëm të kufirit”

23/01/228:24

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.