3 të rinj nga Cakrani dhe Kopliku procedohen penalisht për “kalim të paligjshëm të kufirit”

23/01/228:24

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht për veprën penale “Kalimi i paligjshëm i kufirit shtetëror”, shtetasit K. Ll., 27 vjeç, P. M., 38 vjeç, banues në Cakran, Fier, dhe S. M., 28 vjeç, banues në Koplik, Shkodër.

Sipas Policisë, procedimi penal ndaj tyre u krye pasi janë kthyer deporativ nga Greqia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.