3 Ditë festë në Ksamil dhe Sarandë

03/06/168:42

Shperndaje:


Rikthehet sërish edhe këtë vit festa e midhjes. Këtë vit Bashkia e Sarandës ka vendosur që festa tre ditore të zhvillohet në Ksamil ku do të jenë të ftuar edhe këngëtarë të pëlqyer për rininë shqiptare.
Ndërkohë gjatë këtyre tre ditëve transporti dhe shumë shërbime të tjera për në Sarandë dhe Ksamil do të jetë me 50% ulje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.