22-vjeçari nga Shëndëllia i zhdukur prej 1 muaji, denoncimi i familjarëve në Komisariat

13/01/2215:44

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se më datë 12.01.2022, shtetasja M. Gj., 27 vjeçe, banuese në Shëndëlli, bashkia Konispol, ka kallëzuar se më datë 14 Dhjetor 2021, është larguar nga banesa vëllai i saj Fatjon Doda 22 vjeç dhe prej asaj dite nuk dihet asgjë për të.

Në Komunikatën e Policisë thihet se ka filluar puna për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.