2 humbje jete nga Covid sot në Sarandë dhe Konispol

04/02/2113:33

Shperndaje:


Dy persona kanë humbur jetën nga Covid ditën e sotme.
Burime të Saranda Web informojnë se një taksist 62-vjeçar nga Saranda ka humbur jetën në spitalet Covid në Tiranë.
Ndërsa një 64-vjecar nga Konispoli ka humbur jetën në Spitalin e Sarandës.

Gjatë ditëve të fundit në zonën e Sarandës rastet me Covid janë shtuar, ndërsa masat mbrojtëse po vijnë gjithmonë e duke u ulur, duke i bërë qytetarët të ekspozuar ndaj koronavirusit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.