11-vjeçarja që u rrëzua nga kati IV në gendje të rëndë, prindërit apel dramatik në Saranda Web

02/10/229:29

Shperndaje:

URGJENT!!! Familja e vogëlushes Kristjana Nikolla, e cila u rrëzua nga kati i katërt i pallatit, gjendet në momentet më të vështira dhe ka nevojë për mbështetjen tuaj, pasi vogëlushja e cila ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë ka pësuar dëmtime të rënda dhe kërkon mjekim të specializuar.


Kushdo që ka mundësinë dhe dëshirën e mirë për të ndihmuar, lutet të kontaktojë në 0693341068 (Xhiola Nikolla dhe Dritan Nikolla) ose +355685715845 Whatsapp

NDIHMO EDHE DUKE E SHPËRNDARË


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.