Shpresë për Bledarin/ Pas publikimit në Saranda Web emigranti nga Australia dhuron 10.000 euro

Vetëm pak ditë pas publikimit në Saranda Web të rastit të Bledar Islami, i cili dergjet në shtrat prej vitesh dhe mundësia e vetme për t’u ringritur në këmbë është një operacion i cili kushton 10 mijë euro, thirrjes për ndihmë, përveç disa donatorëve në shuma të konsiderueshme, i është përgjigjur edhe një emigrant nga Australia, i cili ka dërguar shumën prej 10 mijë euro.

Ndodh Mrekullia🥰Pas publikimit në Saranda Web, dy emigrante me banim në Australi kanë dhuruar 10 mijë euro, për Bledar Islamin. Me sigurimin e shumës së parave, Bledari do t'i nënshtrohet operacionit pak ditë më vonë. Le të lutemi që Bledari do t'i rikthehet jetës që kishte🙏Momenti kur Bledarit i jepet lajmi i shumëpritur

Gepostet von Saranda Web am Donnerstag, 4. Juni 2020

Pas disa ditësh Bledari do të niset drejt Spitalit për të kryer operacionin.
Duke falenderuar dhuruesin e 10.000 euro, i cili nuk preferon të bëhet publik, Saranda Web uron që operacioni të jetë i suksesshëm dhe ta shikojmë Bledarin përsëri në këmbë.

Një aksident në vendin e punës 3 vite më parë, i shkaktoi Bledar Islamit nga Saranda demtime në shtyllën kurrizore duke…

Gepostet von Saranda Web am Sonntag, 17. Mai 2020