Rrëzohet dhe humb jetën Laert Çobani

Sarande, rrezohet nga shkallet e pallatit humbet jeten 40 vjecari.
Laert Cobani, 40 vjec ishte banor i lagjes nr.1 ne qytetin e Sarandes.
Te dhenat e pare jane se ai ka rene nga shkallet e katit te dyte dhe si pasoje ka humbur jeten.
Policia ka shkuar ne vendngjarje.