Kontrolle pas aksidentit në Borsh, arrestohen 2 drejtues mjetesh

Policia e Sarandës njofton se ka arrestuar 2 shtetas për drejtimin e automjeteve në mënyrë të parregullt.

Arrestohet shtetasi D.G, 39 vjeç, banues në fshatin Borsh, pasi u kap në aksin rrugorë Borsh-Himarë duke drejtuar pa leje drejtimi një motomjet pa targa.

Arrestohet shtetasi F.M, 41 vjeç, banues në Borsh, pasi ky shtetas u kap në vendin e quajtur “Ura e Borshit” duke drejtuar një motomjet pa targa dhe pa leje përkatëse.