Këngëtarja nga Saranda trondit Ava Max me coverin e saj te ri “Salt”

Efi Gjika me origjine nga Saranda lindur ne tirane trondit Ava Max me coverin e saj te ri “Salt”
Efi esht e vetmja kengetare shqiptare ne moshen 11 vjecare me 15 k subscribers ne youtube dhe kenga e saj me e preferuar “happy birthday” ka marre mbi 1 m views 🔥

VIDEO